02122892704 info@linodesign.ir

درباره ما


شرکت لینودیزاین از سال 1384 فعالیت خود را در زمینه انواع پرده های مدرن، کاغذ دیواری و لمینیت شروع کرده است. در آن زمان به دلیل تعداد کمی دفتر دکوراسیون و البته وجود کم تنوع کاغذ دیواری و پارکت و پرده، شرکت با انواع کاغذهای آلمانی و ایتالیایی و پارکت های Alloc و کرکره های هلندی استارت اولیه خود را آغاز نمود.

با گذر زمان و تنوع بیش از حد در زمینه های کاغذ دیواری، کف و پوشش پنجره، از حدود سال 87 با در نظرگرفتن داشتن مشتری های خاص، سعی کرده ایم مجموعه ای درست نمائیم که در آن هم تنوع آلبوم با طرح های خاص و موجودی بالا در دسترس باشد و هم با توجه به نیازهای مشتریان در سالهای مختلف بتوانیم ججلب نظر مشتری را داشته باشیم.

در حال حاضر، با توجه به سابقه شرکت و داشتن مشتری های خاص و ثابت و با درنظرگرفتن سلیقه های مردم و اطلاعات زیادی که در زمینه دکوراسیون وجود دارد، مجموعه ای با تنوع بیش از 300 آلبوم کاغذ دیواری (موجود، خاص و سفارشی) و هزاران رنگ و تنوع کاغذ، لمینیت و پارکت های تمام چوب با طرح های خاص berry alloc و همچنین پیشرفت در زمینه پوشش پنجره و داشتن موتورهای somfy فرانسه برای انواع پرده های بغل رو و بالارو، پوشش های مخصوص دیوار، چوب های thermo مخصوص کف و نما و کلید پریز های خاص اروپائی ایجاد کرده ایم تا بتوانیم برای مشتریان عزیز تمام نیازهای دکوراسیون را برطرف نمائیم.

همچنین این مجموعه نماینده انحصاری کاغذ دیواری های caselio فرانسه، پرده کرکره و شید hunter douglass هلند، موتورهای سامفی فرانسه را نیز دارا می باشد.

دپارتمان طراح و بازسازی شرکت فعالیت خود را از سال 1391 شروع کرده تا در کنار فروش محصولات خود، طراحی را هم در دستور کار با نظر و همفکری مشتریان دارا باشیم.

امیدواریم بتوانیم تا در کنار شما دوستان و مشتریان عزیز، نظر شما را جلب کرده باشیم.

با تشکر از حسن انتخاب شما

لینودیزاین